Hakkımızda

Yorucu bir günün ardından koltuğunuza kuruldunuz…

Kumandayı elinize alıp televizyonu açtınız.

Güzel bir film başlıyor. Başroldeki karakter size birini anımsatıyor.

Kamera yaklaştıkça anlıyorsunuz ki, karakter sizsiniz.

Anlatılan şey, sizin hikayeniz…

Kahkahalarla örülü çocukluğunuz, travmalarla yankılanan gençliğiniz…

Ve elbette çok merak ettiğiniz geleceğiniz.

Şimdi ekranın başından kalkma zamanı!

Çünkü yaşamınızın kumandası elinizde.

Kalpterapi sistemi sizi psikolojik doyum, zihinsel denge ve bedensel sağlıkla bütünleşen bir yaşama davet eder. 4 farklı etaptan oluşan süreç, alanında uzman kadro ve güvenilir bireysel analizler eşliğinde ilerler. Tekamül, hakikat, içsel denge, huzur, başarı ve dönüşümün harmanlandığı bu eşsiz sistem sayesinde bireyler kalıcı mutlulukla tanışır. Benliğin özündeki hiçliği açığa çıkararak abartılı kaygıları, öfkeyi ve korkuları ortadan kaldırır. Kadim ilimlerin öğretilerini bilimin başarılı verileriyle buluşturan Kalpterapi sistemi, sizi daha aydınlık bir geleceğe davet eder.

Gelecek, içinde her zaman daha güzel olma şansını taşır.

Zihinsel yazılımınızı değiştirmek, içsel dinamiklerinizi tazelemek ve doyasıya nefes almak için…

Şimdi kendi hikayenizi yazma zamanı!

***

info@kalpterapi.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.


Sezer Zeren Hakkında

Sezer Zeren

Sezer Zeren Kimdir?

1972 yılında Zonguldak Ereğli’de doğdu. Lisans eğitimini tamamlamış ve  klinik psikoloji yüksek lisans eğitimi almıştır.

Tasavvuf ve yoganın öğretileri ile başlayan araştırma ve öğrenme sürecini, farklı bilinç halleri deneyimlerinden sonra, bu hallerin psikolojik ve biokimyasal alt yapısını inceleyerek sürdürmüştür.

2014 yılında « Yaşama Sanatı» adlı kitabını kaleme alan Sezer Zeren, güncel ve bilimsel bir temele inşaa ettiği bu özel çalışmayı paylaşmak için kalpterapi eğitim sistemini oluşturmuş ve Kalp Terapi Yaşam Okulunu kurmuştur.

Sezer Zeren, Kalpterapi Yaşam Okulu’nun öğrencilerinin psikolojik durumlarının, bilinç seviyelerinin, kişilik yapılarının zaafları ve gelişme yöntemlerinin tespitinde kullanılmak üzere, hakikatim.com sitesini kullanıma açmıştır.

Hakikatim teşhis ve tespitleri, kişiyi ailesinin ve kendisini tanıma derecesinden çok daha fazla bilgiye sadece bir günde ulaştırabilmektedir. Tabi ki sadece test platformu tabanlı bir sistemle objektif sonuçlara ulaşabilmek mümkün değildir. Lakin büyük bir veriye ulaşılabilmektedir.

Halen, kalpterapi bünyesi altında; İnsanın katmanları, öze dönme, sıra dışı deneyimler, farklı bilinç halleri, tekamülün bilimsel sistematiği, zihinsel yazılımların idealleştirilmesi ve arınma gibi çalışmalara devam etmektedir.

Sizde yaşamınızı daha etkin kılabilmek ve mevcut potansiyelinizi ortaya çıkarmak adına kalpterapi ailesine katılma ayrıcalığını deneyimlemek isterseniz, info@kalpterapi.com adresinden iletişime geçebilirsiniz.


Diyorum Ki;

Sana bir şey eklemeyi, vermeyi içeren bir vaad ile burada değilim. Tam tersine seni öncelikle ayıklamak bugüne kadar sana katılmış olanları arındırmak istiyorum.

Çünkü ihtiyacın olan şey bugüne kadar yaptığın gibi bilgine bilgi eklemek ve seni daha da çoğaltmak değil, tam tersine arınıp bunların iç dünyandaki yükünden kurtulup hafiflemendir.

İç dünyandaki bu karmaşa ve farkında bile olmadan yaşamış olabileceğin travmalar, varlığının katmanları arasındaki iletişimi baltalamakta. Bu sebeple her şeyden önce bu karmaşa ve travmasal etkilerden arınmak gerekir. İhtiyacın olan şey biraz daha bilgi değil, kendi içinde zaten var olan, ama şu anda kopmuş olan bilgeliğin ile iletişime geçmendir. İçindeki savaş ve kaosu bitirmeli ve zihnen arınmalısın.

sezer zeren